Przedsiębiorstwo przewozów pasażerskich SBS EuroTransport specjalizuje się w przewozach osobowych na terenie całej Europy, jak również na trasie Szczecin-Berlin-Szczecin - transfery na berlińskie lotniska 24h.

Oferujemy podróż zawsze na najwyższym poziomie. Każdy z naszych kierowców jest kierowcą zawodowym i dba by podróż była zawsze bezpieczna i aby państwo byli zawsze na czas w wyznaczonym miejscu.

W efekcie konsekwentnej realizacji naszej polityki rozwoju, możemy poszczycić się systematycznie zwiększającą się liczbą klientów oraz aktywnym rozwojem sieci połączeń oferowanych przez nasza firmę.

Usługi świadczymy na podstawie licencji Ministerstwa Infrastruktury na wykonywanie Międzynarodowego Przewozu Osób nr.0000236Specjalizujemy się w transferach na lotnisko Branderburg. Wyjazdy odbywają się około 4 godziny przed odlotem. Podróżni, którzy pierwszy raz wylatują mogą liczyć na pomoc naszych kierowców przy pełnej odprawie.


Drodzy Podróżni, oprócz transferów na berlińskie lotniska mogą Państwo również dotrzeć z nami do centrum stolicy Niemiec.

"Na zakupy, na wycieczkę, do domu, do znajomych ...
Nie ma problemu!"


Pomożemy, zawożąc Państwa na:
-Alexanderplatz
-Hauptbahnhof
-Ostbahnhof


Skorzystaj z formularza rezerwacji.

Informacja:
Dworzec Hauptbahnhof to główny dworzec kolejowy Berlina. Stąd mogą się Państwo udać w każdą stronę Niemiec i Europy...
również do Tropical Islands (czas jazdy ok. 50 min)Pragniemy Państwu zaoferować zlecenia krajowe i międzynarodowe, które oparte są w większości na bazie indywidualnych zamówień.
Oferujemy obsługę wyjazdów służbowych, biznesowych, sportowych oraz turystycznych.

Współpracujemy z wieloma firmami, zespołami muzycznymi, sportowymi czy z instytucjami Państwowymi.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji na terenie całej Europy.

Stawka za kilometr w przypadku indywidualnego wynajmu samochodu wraz z kierowcą wynosi 1.1 - 1.2 PLN brutto (w zależności od długości trasy).


2007 (c) SBS - EuroTransport. Wszelkie prawa zastrzeżone.busy szczecin berlin, szczecin berlin, bus Berlin, szczecin Berlin przewozy, bus szczecin Berlin , przejazdy szczecin Berlin , Berlin przejazdy , tanie linie lotnicze Berlin , autobus Szczecin Berlin , lotnisko Berlin , Berlin transfer , wyloty Berlin , bilety lotnicze Berlin , przewozy berlin Brandenburg , busy Berlin , berlin szczecin transfer , transfery do berlina , szczecin berlin transfery , przewozy berlin Brandenburg , przewozy ze Szczecina do Berlina , przejazdy na Brandenburg , przejazdy na Brandenburg , transfery na berlińskie lotniska , berlin szczecin przejazd , szczecin berlin bus,
SBS EuroTransport Transport Szczecin Berlin, Przewozy do Berlina, Busy Szczecin Berlin, Przewóz osób Berlin, busy Berlin, Lotnisko Brandenburg, Szczecin Berlin przewozy, Nie brakuje przedsiębiorstw, które świadczą usługi przewozowe. Od czasu, kiedy Polacy zaczęli intensywnie podróżować po Europie w poszukiwaniu lepszego życia, w kraju odkryto nową możliwość zarobkowania. Jak grzyby po deszczu zaczęły więc pojawiać się jedna po drugiej firmy przewozowe, zdolne dowieźć nas tam, gdzie zapragniemy. Nie zawsze jednak jakość podróżowania, stan techniczny pojazdu odpowiadały cenie. Niejednokrotnie zdarzało się, że klienci narzekali na kiepskie warunki, wyposażenie autokarów czy brak profesjonalizmu kierowców innych firm - Autokary w Szczecinie. I choć wypadków autobusowych z roku na rok ubywa, nie warto ryzykować. Jeśli więc często wyjeżdżasz za granicę lub systematycznie podróżujesz tą samą trasą poszukaj przewoźnika, który zapewni ci bezpieczny i komfortowy przejazd za przystępną cenę. Zaufaj SBS EuroTransport! Jeżeli jesteś mieszkańcem Szczecina bez problemu znajdziesz firmę, której możesz zaufać. Taką, która specjalizuje się w przewozach po całej Europie oraz na konkretnych trasach. Mieszkańców Szczecina zapewne w szczególności interesuje transport Szczecin Berlin. Miasto za Odrą to przecież miejsce pracy wielu Polaków z północnej części kraju, toteż przejazd Szczecin Berlin jest niezwykle popularny w tym środowisku. Nasze busy Berlin to bezpieczeństwo, optymalne warunki podróżowania, profesjonalna kadra, punktualność - to nasze cechy. Pamiętaj o tym zawsze, nie tylko podróżując trasą Szczecin Berlin. Nasze busy Szczecin Berlin wyjeżdżają co dwie godziny. Pasażerów zabieramy spod adresu zamieszkania w Szczecinie. Bus do Berlina jedzie 2 - 2,5 godziny. Lotnisko Berlin, Brandenburg i Brandenburg odwiedza rocznie kilka milionów pasażerów. Również oferujemy Państwu przejazdy do Berlina na Alexanderplatz. Przewozy Berlin Szczecin są przy Deutsche Banku, vis a vis hotelu Park Inn. Oprócz przewóz osób szczecin Berlin, możemy również bus podstawić na inne międzynarodowe trasy. Wynajem busów Szczecin czy Szczecin Berlin przewozy to słowa kluczowe jakie powinni Państwo wpisywać w wyszukiwarce, aby nas znaleźć. SBS EuroTransport to jedna z nielicznych firm w Szczecinie mająca kilkunastoletnie doświadczenie w branży transportu międzynarodowego. Pamiętaj! Szukaj przewoźnika sprawdzonego i bezpiecznie dojedź do zaplanowanego celu. Z nami transport ze Szczecina do Berlina, czy przejazdy na lotnisko Brandenburg, czy przejazdy na Brandenburg to gwarancja dotarcia do celu na czas! Z nami Transfery do Berlina i bus Berlin to gwarancja Państwa sukcesu!!! Z nami transport Berlin gwarancją sukcesu i wylot z Berlina! Zapraszamy do Berlina!!!